Comfortsuite Torino Bogino

1-pokojowy apartament Comfortsuite Torino Bogino jest położony jedynie 350 m od takich obiektów jak Muzeum Egipskie w Turynie, około 10 min pieszo od stacji metro Porta Nuova. Apartament o powierzchni 40 m² oferuje Wi-Fi we wszystkich pokojach.

W obiekcie jest 1 łazienka. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów.

Market of Porta Palazzo jest w tylko 1 km, natomiast Museo nazionale del Risorgimento italiano - w małej odległości od tego apartamentu. Kaplica Świętego Całunu znajduje się w odległości nie więcej niż 11 min spacerem od apartamentu Comfortsuite Torino Bogino noclegowego. Popularne atrakcje w pobliżu obiektu to Madama Palace w nie więcej niż 450 metrach. Przystanek Po to tuż za rogiem od tego apartamentu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Comfortsuite Torino Bogino
Carlo Alberto House By Wonderful Italy
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Carlo Alberto House By Wonderful Italy

8.2
Bardzo dobry 51 opinii
98 m od nieruchomości
USD 318 USD 286
za noc
Hostdomus - G10 Suite
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hostdomus - G10 Suite

226 m od nieruchomości
USD 127 USD 114
za noc
Centrale - Finalmente A Torino By Happyhostorino
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Centrale - Finalmente A Torino By Happyhostorino

8.3
Bardzo dobry 43 opinie
238 m od nieruchomości
USD 163 USD 147
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Turyn
    18 km

    Stacje kolejowe

    Porta Nuova Railway Station
    800 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencji00127203273,00127203745,IT001272C25JKOICFJ,IT001272C284YB4Z4K
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Comfortsuite Torino Bogino oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Internet w apartamencie Comfortsuite Torino Bogino dostępny jest za darmo.
    • Czy apartament Comfortsuite Torino Bogino akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Comfortsuite Torino Bogino nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Turyn
    18 km

    Stacje kolejowe

    Porta Nuova Railway Station
    800 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Comfortsuite Torino Bogino

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij